TIA'M - Vita B3 Source - 40ml

Sérum transformujte mdlý a nerovnomerný tón pleti. Obsahuje 10% niacínamidu a 2% arbutínu na rozjasnenie pleti, prevenciu tvorby melanínu a na boj proti tvorbe tmavých škvŕn. Znižuje nadmernú tvorbu kožného mazu a pomáha v boji proti vyrážkam. Pre citlivú pokožku zmiešajte s tonikom alebo krémom, aby ste dosiahli optimálne výsledky.

€15,29
SKLADOM

BENEFITY: 

  • obsahuje 10% niacínamidu a 2% arbutínu na rozjasnenie pleti, prevenciu tvorby melanínu a na boj proti tvorbe tmavých škvŕn
  • pomáha vyplednúť vzhľad tmavých škvŕn a opraviť nerovnomerný tón pleti 
  • znižuje nadmernú tvorbu kožného mazu
  • pomáha v boji proti vyrážkam

Ako použiť: 

  • naneste 2-3 kvapky na tvár rovnomerne po príprave tonerom a jemne vklepte, kým sa úplne nevstrebe

Hlavné zložky:

Voda, Niacínamid (10%), Butylénglykol, Arbutín (2%), Alantoín, Glycyrrhizát draselný, Extrakt z Lindera Erythrocarpa, Extrakt z plodov Cornus Officinalis, Extrakt z Geranium Thunbergii, Hydroxyetylcelulóza, Hyaluronát sodný, Metylpropándiol, Chlorid, Laurylpyridín - Hexándiol 

Tento zoznam zložiek predstavuje všetky možnosti alebo varianty tohto produktu. Skutočné zložky v danej možnosti produktu sa môžu líšiť od tohto zoznamu. Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: TIA'M 

TIA'M znamená „záblesk v očiach, keď niekoho stretnete prvýkrát“. Kórejská značka starostlivosti o pleť TIA'M používa bezpečné a prírodné zložky na výrobu účinných a cenovo dostupných produktov, ktoré zlepšujú pleť zvnútra. Značka je známa svojou súpravou na odstraňovanie škvŕn, soľným peelingom proti znečisteniu, krémom My Little Pore No Sebum Cream a peelingovým krémom Aura Milk na tvár. Všetky produkty sú vyrábané v Kórei.

Meno značky: TIA'M
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: