Anua - Heartleaf Silky Moisture Sun Cream - 50ML

Opaľovací krém ponúka širokospektrálnu slnečnú ochranu SPF 50+ PA++++. Poskytuje upokojujúce a hydratačné účinky na pokožku s prísadami ako extrakt z houttuynia cordata a pantenol. Receptúra, ktorá sa môže pochváliť účinkom na kontrolu kožného mazu, dobre sedí ako podkladová báza pod make-up.

€17,69
SKLADOM

BENEFITY: 

  • opaľovací krém SPF50+ PA++++, ktorý poskytuje vysokú ochranu
  • obsahuje extrakt z Houttuynia Cordata, ktorý upokojuje pokožku a poskytuje starostlivosť o citlivú pokožku 
  • obsahuje pantenol, ktorý uzamyká vodu vo vnútri pokožky a pomáha s upokojením 

Ako použiť: Aplikujte ho v poslednej fáze ranne rutiny starostlivosti o pleť.

Hlavné zložky:

Voda, extrakt z Houttuynia Cordata (300 000 ppm), dibutyladipát, propándiol, etylhexyltriazón, kyselina tereftalylidéndigáforsulfónová, glycerín, niacínamid, kaprylyl methikon, polymetylsilsesquioxán, trometamín, 1-polyglycerylaldiglycerol, 2-glyceryl cehol-Hytoxy lene Glycol , dietylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoát, polysilikón-15, extrakt z listov Diospyros Kaki, extrakt z Anastatica Hierochuntica, extrakt z ovocia Vitis Vinifera (hrozno), extrakt z kvetov Carthamus Tinctorius (svetlica), extrakt z kávy Arabica (z kávy), extrakt zo semien Cuspidatum Polygonum, Polygonum Cuspidatum Ro Polygonum Extrakt z koreňa, extrakt z listov Camellia Sinensis, extrakt zo škrupiny Castanea Crenata (gaštan), extrakt z ovocia Zanthoxylum Piperitum, pantenol, glycerylstearát, bis-etylhexyloxyfenol metoxyfenyltriazín, cetylfosforečnan draselný, acetylpropanediol, glyceryl-butadiol, citrát glycerol-Glyceryl C10 -30 alkylakrylátový krížový polymér, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Adenosin, Polyether-1, Biosaccharide Gum-1

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: Anua

Anua verí, že zdravá pleť nezávisí len od produktov starostlivosti o pleť, ale aj od uvoľnenej mysle a regulovaného životného štýlu. Značka sa zameriava na výber čistých organických zložiek s cieľom maximalizovať účinnosť a minimalizovať škodlivé účinky na pokožku. Jeho ekologické a udržateľné produkty sú 100% vyrobené v Kórei a navrhnuté s jednoduchým balením.

Meno značky: Anua
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: