BEAUTY OF JOSEON - Matte Sun Stick : Mugwort + Camelia SPF50 PA++++

Táto inovatívna opaľovacia tyčinka poskytuje vysokú úroveň ochrany (SPF50 PA++++) a zanecháva pokožku bez mastného či hrudkovitého povlaku. Receptúra obsahuje kremičitý prášok, ktorý efektívne absorbuje prebytočný kožný maz a zaisťuje dlhodobý matný vzhľad pokožky. Vďaka prídavku extraktov z paliny, cica a zeleného čaju je pokožka nielen chránená pred slnečným žiarením, ale aj hydratovaná, vyživená a upokojená.

€14,89
SKLADOM

Benefity:

  • chránenie pokožky pred škodlivým UV žiarením vďaka silnému širokému spektru SPF50 PA++++
  • matné zloženie umožňuje hladkú a sviežu aplikáciu bez zanechávania škvŕn
  • kremičitý prášok reguluje tvorbu mazu, čím zvyšuje priľnavosť pre dlhotrvajúci hodvábny povrch
  • obsah paliny bohaté na vitamín A a C a minerály pomáha vyživovať a upokojovať pokožku s chladivým účinkom
  • hĺbkovo hydratuje a vyhladzuje pokožku s výťažkami z paliny a zeleného čaju

Ako použiť:

  1. rovnomerne aplikujte na oblasti, ktoré sú citlivé na UV žiarenie
  2. opakujte každé 2-3 hodiny

Hlavné zložky:

Metylmetakrylátový krížový polymér, syntetický vosk, dibutyladipát, kokos-kaprylát/kaprát, izopropylpalmitát, kaprylylmethikon, kaprylyltrimetikon, etylhexylpalmitát, oxid kremičitý, vinyldimetikón/methikon, krospolymér silsesquioxan hydroxyfenoxyfenylhexyl-dietylamino boretoxyl dietylamino, dimetylmetakrylát , butyloktylsalicylát, etylhexyltriazón, mikrokryštalický vosk, polysilikón-15, vinyldimetikón, olej zo semien kamélie japonskej, polyglyceryl-4 diizostearát/polyhydroxystearát/sebakát, kurkuma longa (kurkuma), extrakt z koreňa dirachta, výťažok z kvetov meléia a leza A. Officinalis extrakt, extrakt z kôry Melia Azadirachta, extrakt z listov Ocimum Sanctum, olej zo semien Moringa Oleifera, extrakt z plodov Coccinia indica, extrakt z plodov Solanum Melongena (baklažán), jantárový prášok, voda, extrakt z kvetov Aloe Barbadensis, Simmondjoba Chinensis (J1000) 2-Hexanediol, extrakt z Artemisia Capillaris, semená Camellia Sinensis Oil, kyselina hyalurónová, panthenol, butylénglykol, propándiol, extrakt z Bambusa vulgaris, extrakt z listov Camellia Sinensis, glycerín, metylpropándiol, extrakt z Centella Asiatica, extrakt z Morinda Citrifolia, extrakt zo semien Vigna Radiata, etylhexylglycerín

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: Beauty of Joseon

Kórejská značka Beauty of Joseon, známa svojim krémom Dynasty Cream, používa luxusné orientálne bylinky na vytvorenie starostlivosti o pleť. Značka sa inšpirovala encyklopédiou z 19. storočia popisujúcou tajomstvá starostlivosti o pleť kórejských žien vyššej triedy. S výrobkami vyrobenými výlučne v Kórei Beauty of Joseon odhaľuje prirodzenú krásu pokožky tým, že zlepšuje jej celkový stav a rieši základné problémy, ako je drsnosť, dehydratácia a mdlý tón pleti.

Meno značky: Beauty of Joseon
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: