numbuzin - No. 3 Super Glowing Essence Toner - 200ML

Rozjasňujúci toner plus esencia v jednom, obsahuje 50 druhov fermentovaných ingrediencií, rozjasňujé a spevňujé mdlú a unavenú pokožku. Hydratuje pokožku a zároveň prináša všetky výživné výhody esencie. Revitalizačné zloženie ďalej znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Dodáva sa ako súčasť očíslovanej série tonerov, ktoré poskytujú cielenú starostlivosť o špecifické problémy pokožky, ako je drsnosť a suchosť.

€17,59
SKLADOM

BENEFITY: 

  • formulované s 50 druhmi fermentovaných ingrediencií na dosiahnutie žiarivo vyzerajúcej pleti 
  • pomáha rozjasniť mdlú pokožku a obnovuje pružnosť pokožky 
  • pomáha redukovať výskyt jemných liniek a vrások 
  • každé číslo tonera predstavuje odpoveď na vyriešenie problému s pokožkou 

Ako použiť: 

Po očistení naneste malé množstvo tonera na vatový tampón alebo do dlaní a jemne naneste pozdĺž štruktúry pokožky a poklepte pre lepšiu absorpciu.

Hlavné zložky: 

čistená voda, dipropylénglykol, glycerín-26, 1,2-hexándiol, niacínamid, butylénglykol, glycerín, metylgluceth-20, extrakt zo Spiraea Ulmaria, fermentačný filtrát Lactococcus/Extrakt zo semien fazule, Lactobacillus/Chlorba Ferment, Ferment z ryže, Lactobacillus/Chlorba Ferment Ferment z rias, Saccharomyces/Extrakt z hroznového kvasu, Lactobacillus/Extrakt z tekvicového fermentu, Lactobacillus/Extrakt zo sójových bôbov, Fermentačný filtrát Lactobacillus/Extrakt zo sójových bôbov, Saccharomyces/Filtrát z ryžového kvasu, Saccharomyces/Filtrát jačmeňa/Kvas z jačmeňa Lacacharces Ferment Saccharina, fermentačný filtrát Saccharomyces/extrakt zo zemiaka, extrakt z fermentácie Lactobacillus/Eriodictyon Californicum, ferment Lactobacillus/kvas z vodného hyacintu, Lactobacillus/ferment zo žitnej múky, Lactobacillus/Hibiscus Sabdariffa Fermentačný filtrát z kvetov G/RoPalkment filtrát na fermentáciu z kvetov Lactoxbacillus/ RoPalk Filtrát , Lactobacillus/Acerola Cherry Ferment, Lactobacillus Ferment, Lactobacillus Ferment Lysate Filter, Lactococcus/Mliečny fermentačný lyzát, Lactococcus Ferment, Extrakt z laktokokového fermentu, Laktokokový fermentačný lyzát, Streptococcus, Ferment z Thermophilus, Aureobasidium Ferment, Bifida Ferlan Filtran Bifida Ferment Ferlan Bifida Ferment nostoc /filtrát z koreňového kvasu reďkovky, extrakt z koreňového kvasu Lactobacillus/Wasabia Japonica, extrakt z ovocného kvasu Lactobacillus/Punica Granatum, filtrát z kvasného kvasu Bacillus/kyselina glutámová, filtrát z kvasiniek Bacillus/ryžových otrúb/extrakt zo sójových bôbov, fermentovaný kvas z Monasku/ryže/z ryžového otruby Filtrátový extrakt, Saccharomyces/ferment z ryžových otrúb, fermentačný filtrát Lactobacillus/hruškový džús, filtrát fermentačného lyzátu Pichia, extrakt z fermentácie Alteromonas, filtrát zo semien Saccharomyces/Coix Lacryma-Jobi Ma-yuen, extrakty zo Saccharomyces/sójový proteínový extrakt Scharaccemon, fermentovaný sójový proteín Scharaccemon Malachitový ferment, Saccharomyces Ferment, Saccharomyces Ferment Filtrate, Saccharomyces Ferment Filter, Aspergillus Ferment, Aspergillus/glukóza/sója/škrobový fermentačný filtrát, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Hyaluronát sodný, Polyglyceryl-10/Alcohol, Beteryl, Belargonium Alkylakrylátový krížový polymér, Trometamín, Polyquaternium-51, Hydroxyetylcelulóza, Adenozín, Geraniol, Citronellol 

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: numbuzin 

Poznanie zákazníka je základom kórejskej značky starostlivosti o pleť numbuzin. Slogan značky „What’s Your Number?“ predstavuje svoje poslanie nájsť odpovede na mieru pre problémy s pokožkou každého človeka. numbuzin odpovedá správnymi produktmi, ktoré sú namiesto ťažko zapamätateľných mien pomenované číslami. Medzi jej bestsellery patria sérum na hlboký spánok č. 6. regeneračné sérum č. 3 a Shining Essence č. 3. Všetky produkty sú vyrobené v Kórei.

Meno značky: Numbuzin
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: