Axis-Y - Mugwort Pore Clarifying Wash Off Pack - 100ml

Zmývacia maska na čistenie pórov z paliny je vhodná pre všetky typy pleti, zvlášť prospešná pre pleť so sklonom k akné. Bohatý výťažok z artemisia a kaolín pomáhajú vyčistiť a odstrániť nečistotu z pórov, ako je špina a prebytočný kožný maz. Maska zároveň hydratuje a zanecháva pleť bez suchého pocitu.

€17,99
SKLADOM

BENEFITY: 

  • vhodná pre všetky typy pleti, zvlášť prospešná pre pleť so sklonom k akné 
  • bohatý výťažok z artemisia a kaolín pomáhajú vyčistiť a odstrániť nečistotu z pórov, ako je špina a prebytočný kožný maz 
  • Infúzia hydrolyzovanej kyseliny hyalurónovej dopĺňa hydratáciu bez toho, aby bola vaša pokožka suchá
  • bez krutosti a priateľská k vegánom 
  • bez umelých farbív, minerálnych olejov a vonných látok
  • bez parabénov 

Ako použiť: 

  1. použite po vyčistení ako druhý krok v rutine
  2. naneste na celú tvár pomocou priloženej špachtle 
  3. po 15 minútach opláchnite vlažnou vodou a pokračujte vo svojej rutine

Hlavné zložky:

Výťažok z Artemisia Princeps, kaolín, dipropylénglykol, bentonit, betaín, prášok zo semien Phaseolus Angularis, výťažok z Laminaria Japonica, výťažok z listov Eclipta Prostrata, výťažok z jadier Avena Sativa (ovsa), výťažok z Pteris Multifida, výťažok z Cynara Scolymus (výťažok z artičoky, cynara scolyza) Výťažok z koreňa sladkého drievka, výťažok zo semien Vigna Radiata, výťažok z Houttuynia Cordata, výťažok z listov Cryptomeria Japonica, výťažok z listov Nelumbo Nucifera, hydrogenovaný lecitín, hyaluronát sodný, 1,2-hexándiol, metylpropándiol, xantánová guma, glycerín chrómový, glycerín chrómová, charoxová zeleň Beta-glukán, Polyquaternium-51, Fruktooligosacharidy, Alantoín, Hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, Butylénglykol, Prášok z listov Camellia Sinensis, Fermentačný filtrát Saccharomyces, Hydroxyacetofenón, Etylhexylglycerín, Rosmarinus Officinalis (Roafsem)

Tento zoznam zložiek predstavuje všetky možnosti alebo varianty tohto produktu. Skutočné zložky v danej možnosti produktu sa môžu líšiť od tohto zoznamu. Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: AXIS - Y

Značka starostlivosti o pleť AXIS - Y pripravuje svoj produktový rad špeciálne pre mastné a aknózne typy pleti, pričom zohľadňuje zmeny klímy a ročných období. Značka má minimalistický prístup k starostlivosti o pleť s formuláciou 6+1+1, obohacuje svoje produkty o šesť druhov rastlinných výťažkov, jednu hlavnú zložku zameranú na konkrétny kožný problém a jednu patentovanú zložku. Všetky produkty AXIS - Y sú 100% vyrobené v Kórei a neobsahujú parabény, minerálne oleje, umelé farbivá a vône. Značka je známa najmä vďaka svojmu dennému čisteniu ošetrujúceho tonika a artičokovej intenzívnej ampulky s bariérou proti pokožke.

Meno značky: AXIS - Y
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: