ANUA - Heartleaf 77% Soothing Toner - 250ml

Vysoko hydratačný toner obsahuje 77 % výťažku z Houttuynia Cordata spolu s ďalšími jedenástimi zložkami EWG zelenej triedy, ktoré upokojujú a chránia citlivú pokožku. Jeho mierne kyslé pH tiež pomáha regulovať hladinu mazu a vlhkosť pokožky.

€19,89
SKLADOM

BENEFITY: 

  • hydratačný toner so 77% výťažkom z Houttuynia Cordata, ktorý pomáha upokojiť citlivú pokožku a chrániť ju pred vonkajším podráždením 
  • sub-kyslé zloženie pomáha udržiavať rovnováhu oleja a vlhkosti pokožky 
  • nedráždi a obsahuje 11 druhov zložiek EWG Green Grade, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti 

Ako použiť: 

Po očistení naneste mierne množstvo na tvár a jemne vklepte pre lepšiu absorpciu.

Hlavné zložky: 

Extrakt z Houttuynia Cordata (77%), čistená voda, 1,2-hexandiol, glycerín, betaín, panthenol, extrakt z Saccharum officinarum (cukrová trstina), extrakt z Portulaca Oleracea, butylénglykol, extrakt z Vitex Agnus-Castus, extrakt z kvetov LaMatractaria Rocutita (Phammilla Recutita) Linteus extrakt, Vitis Vinifera (hrozno) Výťažok z ovocia, Výťažok z jablka, Výťažok z Centella Asiatica, izopentyldiol, metylpropándiol, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, trometamín, disodná soľ EDTA 

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: Anua

Anua verí, že zdravá pleť nezávisí len od produktov starostlivosti o pleť, ale aj od uvoľnenej mysle a regulovaného životného štýlu. Značka sa zameriava na výber čistých organických zložiek s cieľom maximalizovať účinnosť a minimalizovať škodlivé účinky na pokožku. Jeho ekologické a udržateľné produkty sú 100% vyrobené v Kórei a navrhnuté s jednoduchým balením.

Meno značky: Anua
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ
5
16x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
NS Avatar autora | 28.4.2024
Veľmi príjemný toner, dobré pre citlivú pokožku, budem objednávať ešte
5
ZB Avatar autora | 9.1.2024
Som veľmi spokojná.Nakoľko mám veľmi citlivú pokožku , nie vždy mi produkty vyhovujú ale tento toner je skvelý. Pleť pekne zhydratuje a pripraví na ďalšie kroky.
5
L Avatar autora | 8.1.2024
Toner je vynikajúci, nedráždi, nevysušuje. Mám citlivú pleť a tento toner jej fakt sedí. Pleť upokojí a zhydratuje. Mám už tretie balenie.
5
VO Avatar autora | 26.12.2023
Rýchle dodanie s produktom som maximálne spokojná😊
5
VK Avatar autora | 30.9.2023
Rýchle dodanie a vynikajúci produkt. Pokožku mi nádherne hydratuje, pripravý na nasledujúce produkty a moja pokožka po ňom ostane krásna lesklá. Som veľmi spokojná🥰.