PURITO SEOUL - Wonder Releaf Centella Eye Cream Unscented - 30ML

Ľahký očný krém udržuje pokožku okolo očí mladistvú tým, že znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Obsahuje pantenol a ceramid na zvlhčenie a vyhladenie pokožky, extrakt z centella asiatica na upokojenie a štyri typy peptidov na zvýšenie produkcie kolagénu.

€14,99
SKLADOM

BENEFITY:

  • ľahký očný krém, ktorý znižuje výskyt jemných liniek a vrások
  • vôňa a zloženie bez esenciálnych olejov pomáha upokojiť a hydratovať očné okolie
  • obsahuje 47% extraktu z Centella asiatica, panthenolu a ceramidov
  • ďalej obohatené o štyri druhy peptidov, ktoré zvyšujú pevnosť jemnej pokožky

Ako použiť:

  1. naneste malé množstvo na prst a pretrite prstami, aby sa krém zohrial
  2. jemne poklepte okolo oka

Hlavné zložky:
Výťažok z Centella Asiatica (látky na úpravu pokožky), voda (rozpúšťadlá), hydrogenované C6-14 olefínové polyméry (látky na úpravu pokožky), butylénglykol (zvlhčujúce látky), glycerín (zvlhčujúce látky), cetyletylhexanoát (látky na úpravu pokožky/kaprinové látky), triglyceridové kapitalizačné látky Činidlá na úpravu pokožky), Cetylalkohol (stabilizátory emulzie), Dipropylénglykol (zvlhčujúce látky), Metyltrimetikon (látky na úpravu pokožky), 1,2-hexándiol (rozpúšťadlá), Dipentaerythrityl Hexa C5-9 estery kyseliny (skin-kondicionér na ochranu pokožky). Tetraisostearát (látky na úpravu pokožky), cetylfosfát draselný (emulgačné činidlo), cetearylalkohol (stabilizátory emulzie), cetearylolilát (látky na úpravu pokožky), sorbitanový olivát (emulgačné činidlo), kyselina palmitová (kyselina palmitová). (emulgačné činidlo), pantenol (látky na úpravu pokožky), karbomér (látky zvyšujúce viskozitu), trometamín (upravovače pH), kyselina stearová (emulgačné činidlo), cetearylglukozid (emulgačné činidlo), Li mnanthes Alba (meadowfoam) olej zo semien (látky na úpravu pokožky), olej z jadier Argania Spinosa (látky na úpravu pokožky), Ceramide NP (látky na úpravu pokožky), olej zo semien Macadamia Ternifolia (látky na úpravu pokožky), adenozín (S Činidlá), EDTA disodná (chelatačné činidlá), hyaluronát sodný (látky na úpravu pokožky), maslo Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), glukóza (zvlhčujúce látky), kyselina myristová (emulgačné činidlo), kyselina arachidová (emulgátor) , extrakt z listov Camellia Sinensis (látky na úpravu pokožky), Madecassoside (látky na úpravu pokožky), Asiaticoside (látky na úpravu pokožky), kyselina madecassová (látky na úpravu pokožky), kyselina ázijská (látky na úpravu pokožky), palmitoyl dipeptid- -Kondicionačné činidlá), palmitoyl tetrapeptid-7 (látky na úpravu pokožky), palmitoyl tripeptid-1 (látky na úpravu pokožky), palmitoyl hexapeptid-12 (látky na úpravu pokožky)

Tento zoznam zložiek predstavuje všetky možnosti alebo varianty tohto produktu. Skutočné zložky v danej možnosti produktu sa môžu líšiť od tohto zoznamu. Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: PURITO
Kórejská značka starostlivosti o pleť PURITO používa anglické slovo „purify“ a kórejské slovo pre „soil“ ako inšpiráciu pre svoj názov a princípy. PURITO, šetrné k životnému prostrediu a bez krutosti, sa neustále snaží vylepšovať svoje hypoalergénne a cenovo dostupné produkty bez chemikálií. Rad značky vyrobený v Kórei používa výhradne prírodné zložky schválené EWG. Všetky položky sú dostatočne jemné na použitie na citlivú pokožku.

Meno značky: Purito SEOUL
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: