numbuzin - No.5 Vitamin-Niacinamide Concentrated Pad - 180ml

Obnovte lesk unavenej pleti s týmito tonerovými tampónmi naplnenými účinnými rozjasňujúcimi látkami vrátane niacínamidu, glutatiónu a vitamínu C bohatého na antioxidanty, aby sa zrovnal tón pleti a vybledli tmavé škvrny. Panthenol a extrakt z húb poskytujú hydratačnú a pružnú starostlivosť. Ďalšie zložky ako PHA a LHA odstraňujú odumreté kožné bunky.

€21,99
SKLADOM

BENEFITY: 

  • rozjasňujúce tonerové tampóny, ktoré pomáhahajú vyrovnať tón pleti a redukovať výskyt tmavých škvŕn 
  • obsahujú glutatión, ktorý zjednocuje tón pleti a pomáha proti oxidácii 
  • 100% čisté bavlnené tampóny, ktoré nedráždia pokožku 

Ako použiť: Po očistení si vezmite jeden vatový tampón a jemne ním pretrite celú tvár.

Hlavné zložky: 

Voda, niacínamid (50 000 ppm), dipropylénglykol, glycerín, propándiol, butylénglykol, hydroxyetylmočovina, dietoxyetylsukcinát, hydroxyacetofenón, kaprylylglykol, laurát polypropylén-10, betaín, panthenol (750-hexyl-glyceryl, sodná soľ), glycerolhexylglyceryl, sodná soľ Kopolymér akryloyldimetyltaurát amónny/VP, citrát sodný, kyselina citrónová, maltodextrín, 1,2 hexándiol, extrakt z plodov Gardenia Florida, glycyrrhizát draselný, hyaluronát sodný, kyselina askorbová, pantolaktón, tokoferol, kapryloyl salicylová kyselina (kyselina salicylová, kyselina fushtranexamová, extrakt z treskovitej tresky) , kaprylový/kaprinový triglycerid, askorbyl glukozid, ubichinón, hydrogenovaný lecitín, chlorid horečnatý, alkohol, glutatión (0,3 ppm), polysorbát 80, glukonát vápenatý, pyridoxín HCL, BHT, kvasnicový extrakt, kyanokobalamín, disodná soľ 

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: numbuzin 

Poznanie zákazníka je základom kórejskej značky starostlivosti o pleť numbuzin. Slogan značky „What’s Your Number?“ predstavuje svoje poslanie nájsť odpovede na mieru pre problémy s pokožkou každého človeka. numbuzin odpovedá správnymi produktmi, ktoré sú namiesto ťažko zapamätateľných mien pomenované číslami. Medzi jej bestsellery patria sérum na hlboký spánok č. 6. regeneračné sérum č. 3 a Shining Essence č. 3. Všetky produkty sú vyrobené v Kórei.

Meno značky: Numbuzin
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: