BEAUTY OF JOSEON - Calming Serum : Green tea + Panthenol - 30ml

Upokojujúce sérum je obohatené o 50% vody z listov zeleného čaju, 30% extraktu z paliny a 5% pantenolu na upokojenie poškodenej a citlivej pokožky. Poskytuje hydratačné a rozjasňujúce účinky, bojuje proti starnutiu a pravidelným používaním prispeje k viditeľne jasnejšej, zdravšej a mladistvejšej pleti. Sérum obsahuje prírodné zložky EWG Green Grade pre maximálnu starostlivosť o vašu pleť.

€13,99
SKLADOM

Benefity:

  • vylepšená receptúra ​​obohatená o 50 % vody z listov zeleného čaju, 30 % výťažku z paliny a 5 % pantenolu 
  • účinne upokojuje a zvlhčuje poškodenú citlivú pokožku s komfortom 
  • vytvára bariéru proti vlhkosti, ktorá chráni pokožku pred stratou vlhkosti a vonkajšími agresormi. 
  • prirodzená žltozelená farba bez umelých farbív

Ako použiť: Naneste primerané množstvo na tvár a jemne vklepte pre ďalšie vstrebávanie.

Hlavné zložky:

Voda z listov Camellia Sinensis, výťažok z Artemisia Capillaris, pantenol, glycerín, butylénglykol, voda, 1,2-hexándiol, metylpropándiol, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, trometamín, extrakt z koreňa koptisu alumínového, extrakt z koreňa koptisu alypothumyllyrrhinát, diglycerín, Ethexassinlyrrhinát, Ethénium- , glycerylakrylát/kopolymér kyseliny akrylovej, polyquaternium-51, sladový extrakt, extrakt z Punica Granatum, extrakt z kvetov Clitoria Ternatea, extrakt z kôry Garcinia Mangostana, hyaluronát sodný

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: Beauty of Joseon

Kórejská značka Beauty of Joseon, známa svojim krémom Dynasty Cream, používa luxusné orientálne bylinky na vytvorenie starostlivosti o pleť. Značka sa inšpirovala encyklopédiou z 19. storočia popisujúcou tajomstvá starostlivosti o pleť kórejských žien vyššej triedy. S výrobkami vyrobenými výlučne v Kórei Beauty of Joseon odhaľuje prirodzenú krásu pokožky tým, že zlepšuje jej celkový stav a rieši základné problémy, ako je drsnosť, dehydratácia a mdlý tón pleti.

Meno značky: Beauty of Joseon
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 12.7.2022
Po tomto produkte mám jemnú a žiarivú pokožku, takže som určite spokojná :)