Torriden - DIVE-IN Low Molecular Hyaluronic Acid Soothing Cream - 100ml

Upokojujúci krém obsahuje 5D komplexnú kyselinu hyalurónovú, ktorá ponúka hĺbkovú hydratáciu a revitalizačný efekt pleti. Ďalšie zložky milujúce pokožku, ako je trehalóza a pantenol, udržujú úroveň vlhkosti pokožky a upokojujú podráždenie. Krém je tiež obohatený o Blue Complex HR obsahujúci šesť druhov rastlinných extraktov pre výživu pokožky. Ľahká, vodnatá gélová textúra zanecháva osviežujúci finiš.

€18,39
SKLADOM

BENEFITY: 

  • 5D-komplex kyselina hyalurónová, ktorá revitalizuje vašu pokožku vlhkosťou a pomáha účinne hĺbkovo hydratovať 
  • ľahká textúra vodného gélu umožňuje rýchle vstrebávanie a zanecháva osviežujúci, nelepivý povrch 
  • obsahuje trehalózu, ktorá zabraňuje strate vlhkosti a zmierňuje vnútornú suchosť pokožky pre orosenú a hladkú pleť 

Ako použiť: 

  1. naneste na tvár/krk, kľudne aj ako zábal na spanie pre intenzívnu hydratačnú a upokojujúcu starostlivosť 
  2. môžete použiť na vrchnú časť masky pre špeciálnu hydratačnú starostlivosť

Hlavné zložky: 

Voda, butylénglykol, glycerín, 1,2-hexándiol, hydrogenovaný didecén, alantoín, trehalóza, extrakt z Hamamelis virginiana (hamamelu), pantenol, hydrolyzovaná kyselina hyalurónová, hyaluronát sodný, krospolymér hyaluronátu sodného, glycerylcerylovaný hyaluronát sodný, glycerylcerylovaný hyaluronát sodný Kopolymér akrylát/kyselina akrylová, kopolymér PVM/MA, kopolymér hydroxyetylakrylát/akryloyldimetyltaurát sodný, 2,3-butándiol, cetearylalkohol, alkoholy C14-22, alkylglukozid C12-20, pentylénglykolostearát, kapapricitanát Výťažok z listov Melia Azadirachta, Výťažok z kvetov Melia Azadirachta, Výťažok z ovocia Coccinia Indica, Výťažok z ovocia Solanum Melongena (baklažán), Výťažok z listov Ocimum Sanctum, Výťažok z koreňa Curcuma Longa (Kurkuma), Výťažok z Corallina Officinalis, Výťažok zo Salvia Sclarea (Lavania) Levanduľový extrakt z kvetov, extrakt z Hyacinthus Orientalis (hyacint), extrakt z kvetov Chamomilla Recutita (Matricaria), extrakt z kvetov Centaurea Cyanus, extrakt z Borago Officinalis, EDTA disodná, karbomér, trometamín, xantánová guma, glutatión, extrakt z malachitu

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: Torriden

Poslaním kórejskej značky starostlivosti o pleť Torriden je byť súčasťou cesty každého jednotlivca k optimálnej kráse. Najpredávanejší rad DIVE-IN obsahuje kyselinu hyalurónovú s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorá preukázateľne podporuje obnovu buniek, znižuje výskyt jemných liniek a vrások a obnovuje mladistvý vzhľad. CELLMAZING, ďalší najpredávanejší rad, obsahuje extrakt z centella asiatica na upokojenie pokožky a stimuláciu rastu buniek. Obe rady sú starostlivo navrhnuté tak, aby vyhovovali každodenným potrebám pokožky. Ako hlavná hviezda vašej cesty odhaľuje Torriden cestu k nájdeniu tých správnych ingrediencií pre vašu pleť.

Meno značky: Torriden
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: