numbuzin - No.5 Vitamin Concentrated Serum - 30ml

BUDÚCI TÝŽDEŇ
Untitled design(1)

Revitalizujte mdlú pleť s týmto sérom plným vitamínov bohatých na antioxidanty, ktoré pomáhajú obnoviť prirodzený lesk pleti. Dodatočné rozjasňujúce látky vrátane glutatiónu, niacínamidu a alfa-arbutínu ponúkajú výrazné zvýšenie žiarivosti. Rastlinné extrakty z cukrovej trstiny, koreňa kurkumy a huby minimalizujú podráždenie.

€20,79
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ

BENEFITY: 

  • intenzívna vitamínová ampulka, ktorá rozjasňuje pleť a redukuje prejavy hyperpigmentácie
  • obsahuje glutatión, ktorý zjednocuje tón pleti a pomáha proti oxidácii 
  • obsahuje niacínamid na zvlhčenie pokožky pre zdravú pleť 

Ako použiť: Po očistení a tonizácii naneste 3-5 kvapiek séra a jemne ho rozotrite po celej tvári.

Hlavné zložky: 

Výťažok z ovocia Vaccinium Vitis-Idaea, butylénglykol, niacínamid, pantenol, kyselina tranexámová, voda, 1,2-hexándiol, neopentylglykoldikaprát, kaprylový/kaprinový triglycerid, sorbitol, fermentačný lyzát Bifida, extrakt z Chondrus Cristerrospus Smuhema, Buty Buty , extrakt z Saccharum Officinarum (cukrovej trstiny), alfa-arbutín, hyaluronát sodný, extrakt z kvetov Melia Azadirachta, extrakt z listov Ocimum Sanctum, extrakt z listov Melia Azadirachta, Curcuma Longa (extrakt z koreňa kurkumy, extrakt z Corallina Officinalis Fuciformis, Penciformis, M Tremella) Glycerín, 3-0-etylskorbová kyselina, bisabolol, trromemín, etylhexylglycerín, adenozín, hydrogenovaný lecitín, alantoín, glutatión, ceramid NP, beta-glukry, glycyrhizát, accorberový, ascokylovo-glycyjský, accórový acózový propylcodextrín, ubikinón , kyselina tioktová, hydroxid draselný, behenylalkohol, karbomér, xantánová guma, disodná soľ EDTA 

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: numbuzin 

Poznanie zákazníka je základom kórejskej značky starostlivosti o pleť numbuzin. Slogan značky „What’s Your Number?“ predstavuje svoje poslanie nájsť odpovede na mieru pre problémy s pokožkou každého človeka. numbuzin odpovedá správnymi produktmi, ktoré sú namiesto ťažko zapamätateľných mien pomenované číslami. Medzi jej bestsellery patria sérum na hlboký spánok č. 6. regeneračné sérum č. 3 a Shining Essence č. 3. Všetky produkty sú vyrobené v Kórei.

Meno značky: Numbuzin
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: