numbuzin - No.3 Skin Softening Serum - 50ml

Dosiahnite žiarivú a mladšie vyzerajúcu pleť s týmto zjemňujúcim a regeneračným sérom, ktoré hydratuje pokožku, zvyšuje pružnosť pokožky a znižuje výskyt vrások. Jeho ľahké zloženie hlboko vyživuje a hydratuje pokožku, aby odhalila rovnomernú a zjemnenú pleť.

€20,29
SKLADOM

BENEFITY: 

  • obohatené o synergický efekt fermentácie Galactomyces-Bifida na zvlhčenie a zvýšenie elasticity pokožky 
  • pomáha rozjasniť mdlú pokožku a obnovuje pružnosť pokožky 
  • pomáha redukovať výskyt jemných liniek a vrások 
  • každé číslo séra predstavuje odpoveď na vyriešenie vášho kožného problému 

Ako použiť:

Po očistení naneste toner nechajte vstrebať a potom naneste mierne množstvo séra na celú tvár a jemne vklepte, aby sa lepšie vstrebal.

Hlavné zložky: 

Bifida Ferment Lysate (42%), Galactomyces Ferment Filterate (21%), Butylénglykol, metylgluceth-20, čistená voda, niacínamid, PEG-90, 1,2-hexándiol, glycerín, skvalán, extrakt z fermentu Alteromonas, extrakt z hodvábu, Extrakt z kozieho mlieka, hyaluronát sodný, pantenol, adenozín, glycerol-26, xantánová guma, polyglyceryl-3 distearát, glycerylstearát SE, glycerylstearát citrát, polyglyceryl-3 metylglukózový distearát, karbomér, trometamín, etylrylohexylglycerol, etylylhexylglycerol, trometamín, etylylhexylglycerol EDTA 

Zložky podliehajú zmenám podľa uváženia výrobcu. Najúplnejší a najaktuálnejší zoznam zložiek nájdete na obale produktu.

O značke: numbuzin 

Poznanie zákazníka je základom kórejskej značky starostlivosti o pleť numbuzin. Slogan značky „What’s Your Number?“ predstavuje svoje poslanie nájsť odpovede na mieru pre problémy s pokožkou každého človeka. numbuzin odpovedá správnymi produktmi, ktoré sú namiesto ťažko zapamätateľných mien pomenované číslami. Medzi jej bestsellery patria sérum na hlboký spánok č. 6. regeneračné sérum č. 3 a Shining Essence č. 3. Všetky produkty sú vyrobené v Kórei.

Meno značky: Numbuzin
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: